Loading...

Супи / WOK

Рис WOK з овочами

300г.

Місо-суп

320г.

Смачні супи і WOK-страви з доставкою на правий і лівий берег Києва

Любителі суші можуть урізноманітнити свою трапезу, замовивши на сайті Migoto sushi додатково до смачних ролів поживні салати, WOK-страви і супи, приготовані для вас кращими кухарями, кожен з яких є фахівцем у своїй справі.

Зверніть увагу, компанією "Migoto" здійснюється доставка замовлень додому або в офіс у будь-який район Києва. Скористатися нашими послугами можуть всі жителі столиці, в тому числі географія доставки включає в себе наступні райони:

Вибирайте відповідні страви, які будуть максимально швидко доставлені кур'єром за вказаною адресою в призначений час.

Що можна замовити на сайті Migoto sushi

Доповнити смак салатів здатні поживні WOK-страви, приготовані на спеціальному посуді (використовується невелика глибока сковорідка з дном випуклої форми, на якій можна швидко готувати їжу за високої температури нагрівання). Такий спосіб готування є традиційним для багатьох східних країн, включно з Японією та Китаєм.

Рекомендацією "Migoto" стануть такі позиції:

Ну, і нарешті, приємним завершенням ситної трапези стане насичений Місо-суп із морепродуктами або м'ясом риби (лосось, вугор, тунець).

Так само хочемо звернути вашу увагу на Авторські супи том ям:

Такого том яма ви точно ніде не куштували оскільки це авторська розробка нашого шеф-кухаря. Кисло-гострий суп, на основі пасти том ям з кокосовим молоком - це вибух для смакових рецепторів. Ми дуже радимо його спробувати, оскільки ви будете приємно здивовані і ситі.

Крім точного дотримання традиційних способів готування, наш сервіс вигідно вирізняється якістю приготованих продуктів і страв, адже для них підбирають тільки найкращі, свіжі інгредієнти. Над приготуванням суші, закусок і десертів працюють досвідчені кухарі, які постійно покращують свої страви, а також створюють нові рецепти, в яких класичні компоненти доповнюють новими добавками, здатними помітно поліпшити смак продуктів, зберігши загальноприйнятий підхід до готування.

Також можна відзначити й інші особливості нашого сервісу:

Компанія "Migoto" рада запропонувати найкращі умови для своїх клієнтів, адже наше завдання не тільки не залишити їх голодними, а й розкрити перед ними всі переваги та особливості національної японської кухні, традиції якої налічують не одну сотню років.